Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Toppik za pogusta kosa i nadgradba
ЦЕНА: 800 MKD
Вид на оглас: Се продава


Единствено решение за ќелавост Toppik се состои од микро влакненца кои се лепат за постоечките влакна и формираат ефект на бујна коса. Toppik се нанесува на чиста и сува коса, со едно нанесување го имаате постигнато ефектот и ќе трае се додека не ја измиете косата.
За повеќе детали околу нанесувањето погледнете го видеото на странава.
Toppik средството е произведено во Америка и одобрено од Светската здравствена организација.
Официјални застапници за Македонија.
Праќам по карго.
boja crna i temno kafena
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Медицина Опрема Лекови

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


online prodavnica
Велес
Е-маил ПОРАКА
078/375-855

 
Локација
ВИДЕНО: 436
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО