Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Се издава стан во близина на ОУ Братство Единство
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Се издава стан во близина на ОУ Братство Единство (Карџамија), целосно наместен со 2 спални соби. Вселив од октомври.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 67

  Катови 2

 Соби 3

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Кирил Коровешовски
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078280667

 
Локација
ВИДЕНО: 399
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО