Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Охрид- издавам студија во центарот на градот
ЦЕНА: 400 MKD
Вид на оглас: Се продава
Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Туризам и Настани

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran Amigo
Охрид
Е-маил ПОРАКА
070536119

 
Локација
ВИДЕНО: 301
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО