Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  PRODAVAM OPEL VECTRA B 1997
ЦЕНА: 2000 €
Вид на оглас: Се продава
PRODAVAM OPEL VECTRA AVTOMATIK 1997 GODINA SO ATESTIRAN NOV PLIN SEGA REGISTRIRANA IMA 4 NOVI ZIMSKI GUMI JAVETESE DA SE DOGOVORIME MOB:078 267 043 070 710 853
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Opel

  Модел VECTRA

 

  Шасија

  Плин

  Мотор 1.8

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


MARJAN
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078 267043 070 710853
078267043

 
Локација
ВИДЕНО: 626
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО