Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam Samsung 2233BW 22-Inch LCD Monitor
ЦЕНА: 2500 MKD
Вид на оглас: Се продава
Monitor Samsung 22" domasno koristen ispraven so slednive karakteristiki

Product description

2233BW Monitor 22" Gloss Black Bezel. Contrast Ratio 20,000:1 (1,000:1 typical) Response time 5ms. Brightness 300cd/m2. Resolution 1680x1050. Input: Analog RGB, DVI. Features: MagicBright3, Off timer, Image size, Color effect, customized key, MagicWizard and MagicTune with AssetManagement, Windows Vista Premium, DVI with HDCP.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Делови за Компјутери и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 539
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО