Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 СЕЛ LIMO LIMUZINA MERCE
ЦЕНА: 8000 €
Вид на оглас: Се продава
Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.
Е маил coma722@gmail.com
Тел 389 70 232876

Limo Limuzinë 7-vendësh për shërbime profesionale, personale ose dasma dhe shërbime të tjera.
Në gjendje pune.
Tabelat Amerikane.
Përdorur vetëm nga një pronar.
Е mail coma722@gmail.com
Tel ++389 70232876
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Mercedes-Benz

  Модел 560sel

 

  Шасија

  Бензин

  Мотор 126

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


меџит цома (mexhit Coma)
Струга
Е-маил ПОРАКА
070 232876

 
Локација
ВИДЕНО: 606
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО