Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Ние нудиме студија и изнајмување на одмори во Халк
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Ние нудиме студија и изнајмување на одмори во Халкидики.

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, НЕА ПОТИДЕА е идеален избор за вашиот незаборавен одмор или подолг престој. Богатата инфраструктура, бројните туристички комплекси, марини и трговски центри, како и свежиот воздух од околните планини обраснати со борови шуми, се причина Неа Потидеа да биде посакувана дестинација за подолг престој, одмор и живеење. Ви овозможува да уживате во многубројните, таверни, кафе барови, бутици, дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со што се вбројува во еден од најзабавните градови на Халкидики, а разновидните продавници и бутици нудат можност за шопинг интересен за туристите од сите возрасти.

Вилата е лоцирана во Неа Потидеа на втора линија од морето, во близина на голем маркет. Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, како и со големи двоспални и троспални апартмани за 6 и за 8 возрасни лица, реновирани и целосно опремени. Вилата е на два ката со сопствен лифт и ниско приземје. Сите студија и апартмани имаат комплетно опремена кујна, балкон, фен, ТВ, клима која е вклучена во цена и бесплатен интернет во јавни простории. Вилата нема приватен паркинг, паркирање на авомобилите е дозволено на сама улица пред вилата. Во дворот на вилата има заедничка кујна со скара која е на располагање на гостите.

Кликнете на www.sammys.gr или следете нè на Facebook Rooms Halkidiki Sammys за повеќе информации за соба и фотографии.

За резервации Контактирајте 00306994867940 Viber & WhatsApp
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Соби

  Површина

  Катови

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ridi Kula
Скопје
Е-маил ПОРАКА
00306994867940

 
Локација
ВИДЕНО: 3845
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО