Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se IZDAVA SOBA so Kupatilo renovirana!!!!
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA SOBA ,SO KUJNA,ELEKTRICEN SPORET,SPORET ZA GREENJE/ILI TERMO PO SOPSTVEN IZBOR,FRIZIDER,KOMODA ZA TV+PLAKAR/GARDEROBER, Klub masicka so NOV KAUC,I 3 TABURETKI,I Trpezariska nova masa so stolcinja!!!!

Imate i WC ,POSEBEN VLEZ OD KUKJATA,PRETSOBJE .
mNOGU UBAV PRESTOJ, KOMPLETNO RENOVIRAN!!!!
ZA CENATA KE SE DOGOVORIME!!
VE OCEKUVAME DA SE JAVITE NA SLEDNIOV MOB: 078 250 484
kontkat lice: KIRIL
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Соби

  Површина 30

  Катови

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


KIRIL
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
078 250 484
078250484

 
Локација
ВИДЕНО: 483
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО