Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Охрид-издавам нови студија во центарот на градот
ЦЕНА: 400 MKD
Вид на оглас: Се продава
Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот,5 минути пешки до плоштадот,10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Соби

  Површина

  Катови

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran Amigo
Охрид
Е-маил ПОРАКА
070536119

 
Локација
ВИДЕНО: 684
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО