Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Peugeot 407 - Лимузина

Број на оглас: 34370 | Објавен на: 08.02.2023 во 08:51


ЦЕНА: 3000 €


Опис

Се продава Пежо 407 - лимузина, година на производство 2007 година, бензинец со рачен менувач. поминати километри 220.000 и активна регистрација до 11.2023 година. Колата е во сопственост на ТТК Банка АД Скопје. За подетални информации може да добиете на следниот телефон 071 394 087.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
407 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
103 kw / 140 ks 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
ТТК БАНКА АД Скопје
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова