loading...

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW 2007 GODINA UVEZENA OD

Број на оглас: 32158 | Објавен на: 14.10.2021 во 09:04


ЦЕНА: По договор


Опис

OPEL CORSA 1.3CDTI 55KW 2007G UVEZENA OD


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Opel 
Модел:
CORSA 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.3 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Gavazovski Sase
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова