loading...

МИШЕЛИН 225/55 R17

Број на оглас: 31158 | Објавен на: 11.06.2021 во 20:18


ЦЕНА: 12000 MKD


Опис

Се продаваат гуми марка Мишелин со димензии 225/55 R17 – 4 комада, гумите се возени две сезони извадени се од Ауди А6, може да се видат во било кое време. За сите подетални информации може да не контактирате на тел 071 394 087 или 072 247 882.
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
ТТК БАНКА АД Скопје
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk