Pazar5 Бесплатен огласникloading...

se prodava kamijon Iveco Stralis

Број на оглас: 8468 | Објавен на: 16.10.2016 во 16:06


ЦЕНА: 25000 €


Опис

se prodava kamijon IVECO STRALIS 450 NA BUGARSKI TABLICI,so 2 rezervari,kamijonot e vo vozna sostojba i se naoga vo Brescia Italia poveke informacii na VIBER I WhatsApp na 00393280669274-Ronce i na 00393205556896-Ile


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Ronce
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова