Pazar5 Бесплатен огласникloading...

samsung galaxy trend 2 lite

Број на оглас: 8408 | Објавен на: 13.10.2016 во 17:56


ЦЕНА: 2500 MKD


Опис

Samsung galaxy trend 2 lite vo odlicna sostojba, raboti bez maana ,komplet so polnac, slusalki, kutija.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
Aneta
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова