Pazar5 Бесплатен огласникloading...

renault laguna 19dci 2001

Број на оглас: 7966 | Објавен на: 17.09.2016 во 14:31


ЦЕНА: 2150 €


Опис

laguna 2001 19dci
fulloprema se vozi sekoj dene samo mace duva motorot


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
210 
Марка:
Renault 
Модел:
laguna 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
??????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
19 dci 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
laguna
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова