Pazar5 Бесплатен огласникloading...

YAMAHA VALENTINO ROSSI 46

Број на оглас: 7906 | Објавен на: 13.09.2016 во 20:50


ЦЕНА: 2500 MKD


Опис

ПРОДАВАМ НОВ ДУКСЕР YAMAHA VALENTINO ROSSI 46 OFFICIAL
величина ХL


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Облека Обувки Накит

КОНТАКТ

Име:
ВЛАТКО
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова