Pazar5 Бесплатен огласникloading...

HiTnO.. Matizz....

Број на оглас: 7815 | Објавен на: 09.09.2016 во 22:46


ЦЕНА: По договор


Опис

Matizot e vo dobra sostojba.... Pali vozi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
170 
Марка:
Daewoo 
Модел:
Matiz 
Менувач:
 
Шасија:
??? ????????? 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Omer
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова