Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava avtomobil

Број на оглас: 7797 | Објавен на: 09.09.2016 во 13:23


ЦЕНА: По договор


Опис

Автомобилот е во одлична состојба и мала потрошувачка, со клима, регистриран до март 2017, има зелен картон.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
Марка:
Rover 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Верка
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова