Pazar5 Бесплатен огласникloading...

4 BANDASI MIshelin 5×110 Opel orginal+ratkapni

Број на оглас: 7770 | Објавен на: 08.09.2016 во 17:31


ЦЕНА: 5500 MKD


Опис

Bandasite se vo ekstra sostojba zdravi,pravi ne se krivi ni osteteni so garancija


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
Tome
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова