Pazar5 Бесплатен огласникloading...

otkupuvam mobilni telefoni

Број на оглас: 7709 | Објавен на: 06.09.2016 во 14:12


ЦЕНА: По договор


Опис

otkupuvam sekakov vid na mobilni telefoni po realni ceni realna procenka vednas kes na lice mesto...070-514-953


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
goran
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова