Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Mercedes c200 cdi uvoz od Germanija

Број на оглас: 7670 | Објавен на: 05.09.2016 во 16:09


ЦЕНА: По договор


Опис

Kolata e donesena od germanija i imala eden sopstvenik i ima 250000 km.playeno e se do registracija


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
250 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
C200 cdi 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2200 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Boban
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова