Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Pezo 207 1.4 HDI so servisna kniska kako nov

Број на оглас: 7648 | Објавен на: 04.09.2016 во 09:28


ЦЕНА: 4500 €


Опис

Pezo 207 1.4 HDi so servisna kniska zelen karton cela godina registriran 4 novi gumi kolata e kupena vo makedonija dojdete
I uveretese


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
80 
Марка:
Peugeot 
Модел:
207 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Nnn
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова