Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SE PRODAVA!!!

Број на оглас: 7639 | Објавен на: 03.09.2016 во 21:40


ЦЕНА: По договор


Опис

VO ODLICNA SOSTOJBA,ZELEN KARTON I REGISTRIRANA DO APRIL 2017 GOD!!!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
150 
Марка:
Fiat 
Модел:
STILO 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
?????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9JTD 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
JOVICA
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова