Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Smestaj vo Ohrid-novi studija AMIGO vo centar,cena
ЦЕНА: 400 MKD
Вид на оглас: Се продава
Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot,10 minuti peski do plazi “Kadmo” i “Kuba Libre”. Isto taka kukjata raspolaga i so sopstven parking.Cena mnogu povolna ,400 denari po osoba!
Za informacii i rezervacii kontaktirajte so nas na:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070/536-119
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Куќи Вили

  Површина

  Катови 2

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran Amigo
Охрид
Е-маил ПОРАКА
070536119

 
Локација
ВИДЕНО: 1133
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО