Pazar5 Бесплатен огласникloading...

издавам трособен стан во Центар

Број на оглас: 7607 | Објавен на: 02.09.2016 во 13:34


ЦЕНА: 400 €


Опис

издавам трособен наместен стан (дневна и две спални) од 85 м/2 на ул. Коста Шахов бр. 6/11, зад студентскиот дом Кузман. Станот има две клими (дневна и спална соба), сателитска, интернет, две тераси, посебна просторија за перална, едно бесплатно паркинг место. Цена 400 евра.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
85
Катови:
4
Соби:
3
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Горан
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова