Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam ford mondeo 1.8td full oprema odl sostojb

Број на оглас: 7606 | Објавен на: 02.09.2016 во 12:15


ЦЕНА: По договор


Опис

Ford mondeo 1.8td 9ogod reg do juni 2017 top sostojba dul oprema se fuinkconira klima rab el stakla abs novi gumi 3 kluca


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
290 
Марка:
Ford 
Модел:
Mondeo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
?????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
Endura 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
Dare
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова