Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam ford mondeo 1.8td full oprema odl sostojb
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Ford mondeo 1.8td 9ogod reg do juni 2017 top sostojba dul oprema se fuinkconira klima rab el stakla abs novi gumi 3 kluca
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1999

  290

  Марка Ford

  Модел Mondeo

  Рачен

  Шасија ??????

  Дизел

  Мотор Endura

  Потрошувачка -100km7.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Dare
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА

 
Локација
ВИДЕНО: 369
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО