Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se izdava stan 31m2 vo Aerodrom

Број на оглас: 7561 | Објавен на: 01.09.2016 во 12:19


ЦЕНА: По договор


Опис

Skopje,Se izdava renoviran namesten stan 31m2 vo naselba star Aerodrom, nova masina za perenje, nov sporet, mikropecka, do centar peski za 15 minuti


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
31m2
Катови:
1
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Marina
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова