Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam iphone 4s

Број на оглас: 7554 | Објавен на: 31.08.2016 во 23:48


ЦЕНА: 60 €


Опис

Prodavam iphone 4s, sochuvan, bez grebanici.
Itno e, eftino e :)


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
Martina
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова