Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Podavam olac

Број на оглас: 7552 | Објавен на: 31.08.2016 во 21:29


ЦЕНА: По договор


Опис

Podavam plac vo nasilna Ilinden so starija ,voda I dozvola za gradenje


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
Borce
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова