Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam golf 5 1.9 tdi full oprems

Број на оглас: 7543 | Објавен на: 31.08.2016 во 04:40


ЦЕНА: По договор


Опис

Golf 5 1.9 tdi 90hp full oprema mnogu socuvan moze i zamena so audi a4 ili bmw 320/330


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
250 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
6.0 

КОНТАКТ

Име:
Burhan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова