Pazar5 Бесплатен огласникloading...

306 cabrio

Број на оглас: 7537 | Објавен на: 30.08.2016 во 21:02


ЦЕНА: 1 €


Опис

peugeot 306 1.8 dizna plin ates registrirano izvrsen servis


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1995 
Километража:
130 
Марка:
Peugeot 
Модел:
306 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
???? 
Гориво:
Плин 
Мотор:
1.8 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
rubin
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова