Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  opel astra 1.7d ODLICNA i eftina
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam opel astra 1.7 obicen dizel 92 god
kolata e odlicno socuvana
registrirana skoro cela godina
zelen karton
novi gumi
nov akumulator
ima smeneto ulje,filter za ulje,filter za vozduh,rebrast
odlicna sostojba pali vozi
ekonomicno ubavo vozilo ne trosi mnogu, 5l gradska
moze da se vidi i proba vi sekoe vreme
cena za kesh 1000 evra moze i zamena za nesto ponovo
077 822 241
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1992

  240000

  Марка Opel

  Модел astra

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.7

  Потрошувачка -100km5

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


stole
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
077 822 241
77822237

 
Локација
ВИДЕНО: 633
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО