Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se iznajmuva stan vo nas. Aerodrom
ЦЕНА: 250 EUR
Вид на оглас: Се продава
Na vtori kat so lift,parno,klima se iznajmuva komplet namesten stan ,vo nas.Aerodrom ,pozadi Vero ,mesecno plakanje so depozit plus smetki
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 66

  Катови 2

 Соби 2,5

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Stan
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070460807

 
Локација
ВИДЕНО: 327
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО