Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ROVER 75 OPEL KORSA OPEL ASTRA MERCEDES C
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Rover 75 2.0 cdt 116ps 2001g so kilma 3000e
Opel Korsa 1.4 16v 2002g bez klima 2100e
Opel Astra Karavn 1.6 16v 1998g so klima 2000e
Mercedes C220d 1995g so klima 1900e
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

  0

  Марка Rover

  Модел 75

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


...
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
072313123

 
Локација
ВИДЕНО: 727
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО