Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  SEAT AROSA 1.0 BENZIN 2003g KAKO OD FABRIKA
ЦЕНА: 1 EUR
Вид на оглас: Се продава
se prodava seat arosa 2003g ful oprema so novi gumi so 94000km realni so nevrajcan kilometraz klima odlicno zacuvana kako nova
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2003

  94000

  Марка Seat

  Модел arosa

  Рачен

  Шасија mali gradski

  Бензин

  Мотор 1.0

  Потрошувачка -100km 4-5 L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


MILE PACANOSKI
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070 573 350

 
Локација
ВИДЕНО: 459
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО