Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  prodavam opel zafira 2001 godina
ЦЕНА: 2700 EUR
Вид на оглас: Се продава
prodavam opel zafira
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2001

  200000

  Марка Opel

  Модел zafira

  Рачен

  Шасија 7 sedista

  Дизел

  Мотор 2000

  Потрошувачка -100km2001

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070505150

 
Локација
ВИДЕНО: 1191
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО