Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  BMW 530
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se Prodava Bmw 530 D vozena domakinski i servisirana so site redovni servisi

KLIMATRONIK DVOZONSKA,
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA,
ELEKTRIKA NA RETREVIZOR,
AMBIENT LIGHT,
BORD KOMPJUTER,
NAVIGACIJA,
RADIO CD,
KOMANDI NA VOLAN,
TEMPOMAT,
AIRBAG 12X,
SERVO,
ABS,
TEMPOMAT,
6 BRZINI,
KSENON SVETLA DYNANIC,
MAGLENKI,
CENTRALNO,
SENZOR ZA DOZD,
NOVI GUMI,
ALUMINSKI BANDASI 18ki,
VOLAN OD M PAKET,
DRZACI ZA CASHI,
PAKET PEPELJARI,
ENTERIEROT E KAKO OD FABRIKA,
ELEKTRIKA NA SEDISTA,
ZATEMNETI STAKLA SO ATEST 50%,
NAPRAVEN SERVIS REDOVEN SO ORIGINAL ULJE BMW LONG LIFE I FILTRI OD BMW PRED 3000km,

KOLATA SE PRODAVA SAMO ZA CASH,

078/345-070
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2005

  175000

  Марка BMW

  Модел 530

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор 3000 218ks

  Потрошувачка -100km9.5 / 6

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Stefan
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078/345-070

 
Локација
ВИДЕНО: 1732
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО