Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Juka drvo zivota Fikus i Schefflera
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Drvo zivota staro 15 godini , visoko 4 metri - 2000 den
Fikus star 3 godini , visok 1.4 metri - 800 den
Fikus star 4 godini , visok 1.5 metri - 800 den
Schefflera stara 4 godini visoka 1.9 metri -800 den
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Животни на фармата Растенија

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Sinisa
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
075580779

 
Локација
ВИДЕНО: 360
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО