Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Sterilizator za ovosje i zelencuk HYS 1668
ЦЕНА: 4800 MKD
Вид на оглас: Се продава
Главни функции:
1. Да се задржи свежината: Со цел да се задржи свежината на овошјето и зеленчукот ставете го во садот и вклучете го апаратот во времетрааење од 5 минути. Овозможува подобар вкус, еластичност, ја отстранува непријатната миризба и нечистотиите.
2. Отстранува пестициди.
3. Ги убива бактериите и токсините: Ги елиминира пестицидите и хемиските честички на површината на овошјето и зеленчукот, на тој начин што се стерилизира продуктот 8 минути при тоа што не се менува изгледот и вкусот на овошјето и зеленчукот зачувувајќи ја свежината.
4. Прочистување на воздухот со работа на стерилизаторот во времетраење од 10 минути.
5. Садови за перење: Ги уништува бактериите на површината на садовите
и органски нечистотии и го зголемува нивото на кислород во водата.
Како и стерилизација на бебешки продукти, детски играчки, како и бактерии и нечистотии од домашни миленици.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Медицина Опрема Лекови

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


TD Panter Faks
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
023298982
078388898

 
Локација
ВИДЕНО: 418
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО