Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  prodavam baraka vo taftalige kaj NOVA
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
prodavam Baraka na top lokacija vo taftalige 1 kaj NOVA na Bukureska so dvor 500 m2 I zidana garaza.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Бараки и Гаражи

  Површина 100

  Катови 2

 Соби 4

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


vlado
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
075273104
070866599 Ana

 
Локација
ВИДЕНО: 414
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО