Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Citroen c3 hdi
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Kolata e mnogu socuvana vu super sostojba so klima.abs.airbg.elektricni staklo. Nobi gumi.registrirana
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2007

  220

  Марка Citroën

  Модел C3

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.4hdi

  Потрошувачка -100km4l

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Islam
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070592172
070502172

 
Локација
ВИДЕНО: 1253
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО