Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  MERCEDES C 200 CDI 2002GOD
ЦЕНА: 4100 EUR
Вид на оглас: Се продава
MERCEDES SOCUVAN KAKO KAROSERISKI TAKA I VNATRESNIOT ENTERIER BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI REGISTRIRAN DO 02 2017 SO FULL OPREMA
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2002

  0

  Марка Mercedes-Benz

  Модел C2OO

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


IVICA
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078424184

 
Локација
ВИДЕНО: 709
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО