Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  PRODAVAM BMW 320D 136hp
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam BMW 320D 136hp
Socuvano vo dobra sostojba od oprema ima
-servo
-abs
-maglenki
-elektrika na predni stakla
-klimatronik
itn.

BMWto ima mnogu mala potrosuvacka i e dosta socuvano, moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 200

  230000

  Марка BMW

  Модел 320

  Рачен

  Шасија Sedan

  Дизел

  Мотор 2.0

  Потрошувачка -100km7

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


BMW
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070316408

 
Локација
ВИДЕНО: 972
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО