Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam dvosoben stan od 64 m2 vo Novo lisice
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam dvosoben stan od 64 m2 vo Novo lisice vo blizina na avionceto. Stanot raspolaga so golema dnevna soba, trpezarija, posebna kujna, terasa, hodnik, banja i golema spalna soba. Se naoga na 3 sprat od 5, svrten kon zapad. Parno, lift, podrum. Pred nekoja godina renoviran (5 komorni pvc prozori, roletni, lakiran parket, sanitarija i plocki, blindor vrata), taze krecen. Stanot e opremen so 4 vgradeni lizgacki SDI plakari, komplet kujna so masina za sadovi, furna, plotna, aspirator. Cena 62.500 EUR Telefon za kontakt 070256323
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 64

  Катови 3

 Соби 2

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ацо
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070256323

 
Локација
ВИДЕНО: 486
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО