Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Renault scenic rx4
ЦЕНА: 3500 По договор
Вид на оглас: Се продава
Avtomobilot e vo super sostojba so realna kilometraza moze da se proveri vo koj sakate ovlasten servis.
-4 zimski gumi so aluminiumski felni
-klimatronik
-servo
-abs
-napraven e kompleten servis
-4 prozori na dugme
-4 airbag
-greaci na sedista
-esp
070690190
Moze zamena za motor
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2001

  190000

  Марка Renault

  Модел Scenic rx4

  Рачен

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.9 dci

  Потрошувачка -100km2001

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Bucko
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070690190

 
Локација
ВИДЕНО: 1941
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО