Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Се продава стан 75 кв.м. во Сенјак 4 - Штип, плави
ЦЕНА: 45000 EUR
Вид на оглас: Се продава
Се продава стан 75 кв.м. во Сенјак 4 - Штип, плави згради, на спрат 2/5, западен, внатрешен, со 3 соби, за 43 000 евра - целосно реновиран, со нова ПВЦ столарија, нови внатрешни и надворешни врати, свежо глетувани ѕидови во боја, нов природен паркет, затворена со нови ПВЦ стаклени лизгачки прозорци тераса 7 кв.м. (со легализација) - користена за кујна, со нови плочки и изолација, луксузно ново купатило, нови инсталации од струја, вода, канализација, парно на дрва во целиот стан, подрум 9 кв.м. До парк, без згради во близина, на 5-6 мин. пешки до градинка и основно училиште. Гаража 18 кв.м. со имотен лист - посебно за 2000 евра. Може и замена за куќа во Штип со површина 100 - 200 кв.м. со гаража и наше доплаќање.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 75

  Катови 2

 Соби 3+1

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Senjak 4
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070922872

 
Локација
ВИДЕНО: 476
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО