Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  se prodava
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
-Kolata e vo dobra sostojba fiat punto 98G 1.1 benzin/plin(registrirana do 8.16)
-praven servis
-novi 4 gumi
-novi 4 amortizeri
-plin ima ne atestiran
-centralno,el stakla
-nova lamela ,potisna i druglager.
povekje informaci 078-316-351
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1998

  0

  Марка Fiat

  Модел punto

  Рачен

  Шасија

  Плин

  Мотор

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


goranco
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078316351

 
Локација
ВИДЕНО: 426
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО