Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  се продава стан во тафталиџе позади гимназија нова
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Станот е на втори спрат со лифт и централно греење.Гаражата е подземна на прво ниво одма до лифтот
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 44квадрати и гаража 15 квадрати

  Катови 2

 Соби 2

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


zdravko
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070397547

 
Локација
ВИДЕНО: 436
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО