Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Seat arosa
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Seat arosa 1.0vo dobra sostojba mnogu socuvana so felgi 4novi gumi. Abs ,airbag
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2000

  19000

  Марка Seat

  Модел Arosa

  Рачен

  Шасија 1.0

  Бензин

  Мотор 1.0

  Потрошувачка -100km5l

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Islam
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070502172
070502172

 
Локација
ВИДЕНО: 1394
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО