Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  se prodava vo odlicna sostojba
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Vo odlicna sostojba,registrirana do 20-12-2016.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1996

  200000

  Марка Ford

  Модел escort

  Рачен

  Шасија karavan

  Дизел

  Мотор 18 td interculer. djija

  Потрошувачка -100km6 l

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


jovica
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
077498752

 
Локација
ВИДЕНО: 327
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО